Image

    Nasza firma istnieje od 2005r. Tworzymy miejsca, które charakteryzują się  wysoką jakością oferty kulinarnej, a w szczególności oryginalną, dobrą kuchnią oraz sprawną miłą obsługą. Mamy świadomość , że restauracje pracownicze są integralną częścią firmy i ważnym elementem budowania właściwej kultury organizacyjnej, opartej o korzystne warunki socjalne.  

     Proponujemy menu oparte o sezonowość produktów, aby nasi goście mogli cieszyć się produktami świeżymi i odpowiadającymi tradycji kulinarnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. W naszym letnim menu nie zabraknie chłodnika litewskiego, dań z truskawkami, świeżych warzyw i grillowanej karkówki, w zimie nasi goście będą mogli smakować rozgrzewający barszcz i dania z przyprawami korzennymi. Znajdą coś dla siebie także  jarosze, weganie i wegetarianie. Stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych gości i pod ich preferencje będziemy modyfikować nasze menu.

     Cenimy sobie kontakt z naszymi gośćmi, aby byli poinformowani o różnych promocjach, korzystnych ofertach i menu lunchowym na dany dzień – w tym celu stworzymy bazę mailingową.

Image